Porównaj koszty

Wanna w wannie to nie tylko dobry, lecz również bardzo rozsądny wybór.

Zaoszczędzisz pieniądze, czas i ciepłą wodę. Otrzymasz dobrej jakości stabilną, ciepłą wannę akrylową o właściwościach lepszych niż zwykłe wanny. Będziesz miał nową wannę bez ponoszenia kosztów remontu łazienki i bez niedogodności remontu.

Porównanie

Pozycja Wanna żeliwna Wanna blaszana Wanna akrylowa Wanna w wannie
Foto čuguna vanna metāla vanna akrila vanna
Jakość powierzchni Emalia. Z czasem robi się porowata, rdzewieje. Emalia. Z czasem robi się porowata, rdzewieje.
 
Tworzywo sztuczne. Gładka. Nie chłonie zanieczyszczeń.
 
Tworzywo sztuczne. Gładka. Nie chłonie zanieczyszczeń.
Stabilność
 
Stabilna, waży ok. 100-110kg
Niestabilna, waży ok. 20-30kg Niestabilna, waży ok. 20kg
 
Bardzo stabilna, waży ok. 110-120 kg (żeliwo+akryl)
Odporność na uderzenia Średnia. Emalia może odprysnąć Słaba. Emalia często odpryskuje Słaba. Bez dodatkowego wzmocnienia może nawet pęknąć Bardzo wysoka. Wanna akrylowa zwmocniona stelażem ze starej wanny
Właściwości cieplne
 
Woda stygnie wolno, ale wanna wymaga nagrzania
Woda stygnie bardzo szybko
Woda stygnie szybko
 
Woda stygnie bardzo wolno
Czas montażu
1-2 dni
1-2 dni
1-2 dni
 
2 godziny
   
Koszty 2000-6000zł. Rzadko dostępna
 
250-1000zł +syfon
450-1500 +syfon
 
1170-1210 zł
  +pozostałe wydatki ( demontaż, transport, montaż, wykończenie, układanie nowej glazury i inne.) Remont całej łazienki to koszt rzędu 10 000 - 30 000 zł! Koszt całkowity!

 

Tylko w 2 godziny!

Bez wykuwania starej wanny, bez gruzu i hałasu!

Zaosczędzisz

Wymiana wanny wraz z przeróbkami w łazience to zazwyczaj od kilku dni do kilku tygodni pracy (demontaż starej wanny, zakup nowej, montaż nowej wanny i wykończenie, kafelkowanie). Montaż wanny w wannie zajmuje średnio 2 godziny.
Wanna w wannie to nowa dobrej jakości wanna zamontowana na stabilnym stelażu, jakim jest stara wanna. Zakup nowej wanny o porównywalnej jakości (ciepłej, stabilnej, trwale białej, z długim okresem gwarancyjnym) oraz wydatki związane z wymianą wanny co najmniej kilkukrotnie przewyższają cenę usługi wanna w wannie.

Na nową wannę w wannie udzielamy 5-letnią gwarancję. Gwarancja udzielana przez producentów zwykłych wanien nie obejmuje usługi montażu (w przypadku reklamacji zwykłej wanny producent w najlepszym przypadku wymieni wannę na nową, ale nie pokryje kosztów remontu związanych z wymianą wanny). Gwarancja udzielana na wannę w wannie oznacza pewność, że Klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Różnice pomiędzy "wanną w wannie" a tradycyjnym odnowieniem wanny poprzez malowanie.

  • wszystkie metody malowania wanien kopiują powierzchnię starej wanny wraz z wszelkimi nierównościami i wgłębieniami na jej powierzchni, ponieważ farba/lakier/masa jest nakładana ręcznie
  • wanna w wannie jest produkowana w warunkach fabrycznych, więc powierzchnia wanny w wannie jest idealnie gładka, co gwarantuje łatwość w jej czyszczeniu
  • Ilość farby nakładanej na starą wannę w zależności od metody waha się pomiędzi 0,5l a 3,5l i w przypadku większości metod jest to dużo mniej niż milimetrowa warstwa farby na starej wannie
  • wanna-wkład ma grubość 5mm i waży 10-15kg, co gwarantuje stabilność i długowieczność.

 

Opinie

Pani Elżbieta, Kraków

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę. Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.