Jak dbać o nową wannę?

Porady dotyczące użytkowania wanny w wannie

Wanna w wannie to wanna z najlepszej jakości austriackiego akrylu. Posiada atest PZH. Ma właściwości antybakteryjne. Jest wanną higieniczną i łatwą w czyszczeniu. Polecana do kąpieli małych dzieci i dla osób z uczuleniami.

Nowa wanna w wannie będzie Ci służyła przez długie lata. Jak dbać o nową wannę?

1. Od razu po kąpieli zaleca się wannę opłukać ciepłą wodą lub lekko przemyć miękką gąbką lub ściereczką np. z mikrofibry przy użyciu łągodnego środka do czyszczenia wanien.

Żeby na dłużej zachować połysk wanny i żeby osad z mysłą się mnie osadzał na ściankach, zalecamy przynajmniej raz w miesiącu wannę wypolerować specjalnym środkiem do nabłyszczania wanien.

Nie należy stosować środków posiadających w składzie mocne kwasy lub mocne zasady, np. Domestos.

2.Należy wystrzegać się przed kontaktem gorących przedmiotów (świeca, papieros, gorąca suszarka do włosów itp.) z powierzchnią wanny. Dotyczy to również iskier i źródeł otwartego ognia.

3.Należy unikać kontaktu wanny z ostrymi narzędziami.

4.Myjąc zwierzęta domowe zaleca się stosować maty gomowe lub z tworzywa sztucznego.

5.Należy unikać regularnego wkładania do wanny ciężkich przedniotów o twardej podstawie (taborety, miski metalowe). Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to zaleca się podkładać pod nie matę gumową.

6.Unikać długotrwałego kontaktu powierzchni wanny z mocnymi detergentami, z farbami, lakierami do paznokci i zmywaczami do paznokci, klejami i innymi mocnymi środkami chemicznymi.

7.Unikać kontaktu powierzchni wanny z płynami wykorzystywanymi w pracach budowlanych. Rozpuszczalnikami, acetonem, olejami, lakierami, farbami, hlorem, eterem, spirytusem metylowym, benzyną, odplamiaczami, mocnymi kwasami itp.

   

                                  

Opinie

Pani Elżbieta, Kraków

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę. Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.