Ceny


Przewiń niżej, żeby zobaczyć opinie naszych Klientów o usłudze "wanna w wannie". Opinie są zamieszczone na dole strony.

Cena usługi "wanna w wannie" (wanna biała):

Wanna o długości zewnętrznej 100-140 cm

Wanna o długosci zewnętrznej 150 cm

Wanna o długości zewnętrznej 160-170 cm

 

835 zł

865 zł

895 zł

Cena zawiera:
      akrylowa wanna-wkład

 

      montaż i wykończenie wanny

 

      montaż nowego systemu odpływowego z łańcuszkiem

 

      materiały potrzebne do montażu

 

      *dojazd na terenie Krakowa i Warszawy bezpłatny.

      Działamy na terenie całej Polski.

      Koszt dojazdu do dowolnego miasta w Polsce do uzgodnienia.

      Maksymalny koszt dojazdu to 200zł

 

 

Usługi dodatkowe (na życzenie Klienta):

 

      Pomiar w mieszkaniu Klienta, konsultacja co do możliwości montażu 50 zł

      Plastikowe listewki dekoracyjne

35 zł

      Przesuwane drzwiczki zakrywające wannę

215 zł

      Demontaż dużych elementów w łazience utrudniających montaż

30-50 zł

      Demontaż i montaż baterii nawannowej

20-50 zł

   

 

 
Wanna                                               Przesuwane drzwiczki

                                             

Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi brutto dla osób fizycznych (osób prywatnych). Zawierają 8% VAT.
W przypadku montażu wanny w wannie dla osób prawnych (firmy, organizacje itp.) podatek VAT wynosi 23%. Cena brutto dla osób prawnych będzie wyższa o różnicę podatku VAT.

 

Opinie naszych Klientów:

Pani Krystyna, Żary:

"Jestem bardzo zadowolona z usługi wanna w wannie. Będąc w Niemczech często słyszałam od znajomych o takiej możliwości. Moja 10 letnia wanna emaliowana była już zniszczona, ale kafelki są jeszcze w dobrym stanie, stąd  gdy w internecie znalazłam Państwa namiary postanowiłam skorzystać. Wszystko było tak jak w reklamie.
Mieszkam w małym miasteczku Żary. Bez internetu nie  wiedziałabym o takiej możliwości. Więcej reklamy a napewno chętnych nie zabraknie. Pozdrawiam gorąco i życzę dalszych sukcesów."

Pani Katarzyna, Chełm:

"Byłam naprawdę bardzo zadowolona z podejścia firmy, z szybkiego wykonania i miłej obsługi. Nadal jestem zadowolona z użytkowania wanny - jest śliczna i bardzo funkcjonalna."

Pan Ryszard z Prudnika:

"Monter pan Władysław to profesjonalista! Wanna jest super. Dziekuję za sprawne załatwienie mojego zamówienia. Życzę sukcesów, będę polecał firmę moim znajomym. Pozdrowienia!"

Pani Elżbieta, Kraków:

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę . Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

Pan Krzysztof z Aleksandrowic koło Krakowa:

Pozdrawiam Firmę!
Ze wszech miar polecam tę firmę ! Chcąc wymienić wannę na nową, nie trzeba
"rujnować łazienki". Koszt przedsięwzięcia jest niewspółmiernie niski. Sympatyczny
fachowiec wstawia nową - akrylową wannę w krótkim czasie. Robi to szybko i profesjonalnie!

Pan Maciek, Warszawa:

Jestem użytkownikiem "wanny w wannie" od 4 miesięcy. Generalnie jestem w 100% zadowolony zarówno z samego wkładu, jak i z usługi montażu. Wkład jest przyjemny w dotyku i wygląda bardzo estetycznie. Dłużej trzyma temperaturę wody, niż sama wanna żeliwna. Łatwo się czyści, nie trzeba używać mocnych detergentów (ja czyszczę delikatnym płynem do mycia szyb i gąbką do naczyń i w zupełności to wystarcza). Montaż przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie, montażysta przywiązuje bardzo dużą wagę do szczegółów, również tych estetycznych. Fugi położone idealnie równo, wkład ani drgnie. Cały montaż zajął u mnie około 4 godzin. Potem przez kilkanaście godzin wanna musi być napełniona wodą, żeby wkład się dobrze osadził, więc trzeba wziąć to pod uwagę. Jedyny minus, to że w przypadku mojej starej wanny z lat 50 - tych, po włożeniu wkładu odczuwalnie zmalała objętość wanny.           [Przypis Wanna w wannie: Niestety do niektórych wanien nie mamy dokładnych wanien-wkładów. Wśród nich są niektóre duże wanny z lat 50-tych ubiegłego wieku. W takiej sytuacji można zamontować nieco mniejszą wannę do większej. W efekcie jest nowa wanna, ale jest ona nieco mniejsza od starej. O takich sytuacjach nasi montażyści informują Klienta przed montażem.]

Pani Danuta z Warszawy:

Witam, jestem bardzo zadowolona z usługi państwa firmy, profesjonalizm Zespołu Wanna w wannie,
szybko, sprawnie, polecam. Danka